امروزه بخاطر بمب باران اطلاعاتی که افراد می شوند بسیار کم اتفاق می افتدکه افراد اسم وب سایت ها و یا شبکه های اجتماعی را یادشان بماند. به همین دلیل جذب مشتری از اهمیت بالایی در دیجیتال مارکتینگ برخوردار است. در این مقاله بهترین کارهایی که برای جذب مشتری می توانید انجام دهید را بیان می کنیم:

پیشنهاد شگفت انگیز

خیلی از مردم در مقابل پیشنهادهای رایگان یا با تخفیف بالا طاقت ندارند و سریع خرید می کنند. این هنگام بهترین موقع است که شما اطلاعات کاربر را دریافت کنید. همچنین می توانید در کنار محصول رایگان تان محصولات دیگر را به فروش برسانید و از فروش بالایی برخوردار شوید.

استفاده از شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام از اهمیت و محبوبیت بسیار بالایی در بین مردم برخوردار هستند. این شبکه ها به خصوص اینستاگرام، بهترین شبکه  برای تعامل بیشتر شما با مشتریانتان هستند. این شبکه ها برای جذب بازدید کننده و تبدیل کردن آن ها به مشتری بسیار تأثیر گذار هستند و می توانید مشتریان زیادی جذب کنید.

استفاده از بازاریابی ویدئویی

بازاریابی ویدئویی یکی از پرطرفدار ترین انواع محتواست. جذب مشتری از طریق ویدئو بسیار شگفت انگیز و تأثیر گذار در کسب و کار شماست. می توانید ویدئو های خود را در شبکه های اجتماعی و همچنین در سایت هایی مثل آپارت و تماشا و یا نماشا منتشر کنید.این سایت ها بخاطر بازدید کننده بالایی که دارند می توانند نرخ بازدید بالایی برای ویدئو های شما داشته باشند.