هر سایتی برای تعامل بیشتر با افراد و فروش بیشتر، نیاز به ایمیل مارکتینگ دارد. یک سیستم ایمیل مارکتینگ خوب باعث می شود که شما کمپین های بسیار قوی تری راه اندازی کنید. اگر شما بین سیستم های مختلف ایمیل مارکتینگ سردرگم هستید توصیه می کنم حتما ای مقاله را بخوانید.

معرفی سیستم میلرلایت

بدون شک می توان گفت که میلرلایت یکی از بهترین سیستم های ایمیل مارکتینگ است. این سیستم بخاطر امکانات زیادی که دارد به شما کمک فراوانی در ارسال ایمیل می کند. 

امکانات میلر لایت

میلرلایت به دلیل محبوبیت فراوانی که در ایران دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. میلرلایت امکانات بسیار خوبی دارد مخصوصا برای افرادی که مبتدی هستند.

1. فرم های آماده

یکی از امکانت خوب سیستم ایمیل مارکتینگ میلرلایت این است که فرم های آماده بسیار خوبی دارد. شما براحتی با درگ کردن می توانید موارد مختلف را کنار هم قرار دهید و یک ایمیل بسیار زیبا طراحی کنید. 

2. پایین بودن قیمت

یکی از مواردی که سیستم ایمیل مارکتینگ میلر لایت را از دیگر سیستم ها جدا می کند پایین بودن قیمت است. با امکانات خوبی که میلر لایت در اختیار شما قرار می دهد و پایین بودن قیمت، بسیار می تواند برای افراد تازه کار مفید باشد. همچنین سیستم میلر لایت تا هزار ایمیل رایگان در اختیار افراد قرار می دهد که بسیار می تواند کار ساز باشد.

3.ارسال ایمیل های هدف مند

بوسیله سیستم ایمیل مارکتینگ میلر لایت می توانید کاربران را در دسته های مختلفی تقسیم کنید و برای هر کدام ایمیل های جداگانه ای ارسال کنید. همچنین افرادی که ایمیل شما را باز نکنند را می توانید شناسایی کنید و دوباره به آن ها ایمیل ارسال کنید. به این نوع از ارسال ایمیل auto resend می گویند.

4. تست A/B

شما می توانید دو کمپین مجزا با ویژگی های مختلف تعریف کنید و برای کاربران تان ایمیل ارسال کنید. در نهایت هر کدام از دو کمپین موفق تر بود به دیگر کاربران هم از همان نوع کمپین استفاده کنید. با این کار شما بهتر می توانید ایمیل هایی را که برای کاربران تان جذاب هست را شناسایی کنید.