راه های کسب درامد از اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی در کشور ماست. راه های زیادی برای کسب درامد از اینستاگرام وجود دارد که می تواند منجر به کسب درامد برای ما شود. اما در این مقاله کارینو آکادمی سعی شده بهترین مواردی که برای کسب درامد از اینستاگرام وجود دارد را بیان کنیم.

1- فروش تبلیغ مستقیم

فروش تبلیغ مستقیم یکی از رایج ترین راه های کسب درامد از اینستاگرام است. به طور حتما پیج هایی را دیده اید که محصولات یا خدمات دیگر پیج ها را در پست هایشان قرار میدهند. به طور معمول در اینستاگرام بابت هر هزار بازدید بین 5 تا 10 هزار تومن هزینه دریافت می شود.

2- فروش کالا و خدمات

یکی از بهترین راه های کسب درامد از اینستاگرام فروش کالا و خدمات است. به طور مثال اگر شما پیجی با هزار فالورر فعال داشته باشید که به محصولات شما علاقه داشته باشند. در هر ماه می توانید حدود 2 تا 6 میلیون درامد داشته باشید. البته باید توجه داشت که نوع خدمات و محصولات روی فروش بسیار تأثیر گذار است. 

3- اشتراک گیری از سایت های دیگر

اشتراک گیری از سایت های دیگه به این صورت است که شما لینکی از سایت تبلیغ کننده در اینستاگرام تان قرار می دهید. هر فردی که که از طریق لینک شما در سایت تبلیغ کننده عضو شود مبلغی بابت این عضویت به شما تعلق می گیرد. این شیوه از کسب درامد معمولا در سایت های شرط بندی بیشتر وجود دارد.

4- برند سازی حرفه ای و تبلیغ شرکت های معتبر

یکی از راه های کسب درامد از اینستاگرام که پیج های کمی در این زمینه فعالیت دارد برند سازی حرفه ای است. این شیوه کسب درامد از اینستاگرام که درامد خوبی هم دارد به این صورت است که شما در زمینه محصولی مانند موبایل تولید محتوا جذاب می کنید. پیج خودتان را تبدیل به برند می کنید می کنید و گوشی دیگر شرکت ها را تبلیغ می کنید و کسب درامد می کنید.

5- فروش فالوور و لایک و کامنت اینستاگرام

شاید در اینستاگرام یا سایت ها دیده باشید که فالوور و لایک و کامنت می فروشند. این راه کسب درامد اگر چه زیاد رایج شده و شرکت های زیادی این کار را انجام می دهند، اما باز هم درامد بسیار خوبی دارد. 

6- کسب درامد از استوری اینستاگرام

کسب درامد از استوری اینستاگرام مانند فروش تبلیغ مستقیم است. در این روش بجای اینکه تبلیغات در پست ها قرار بگیرد در استوری قرار می گیرد. این روش از کسب درامد از اینستاگرام بستگی به فالوور پیج شما دارد. حتی شده که بابت هر استوری حدود 15 میلیون مبلغ دریافت می کنند.

امتیاز شما به این مقاله: