آموزش رایگان کسب درآمد دلاری با بلاگری 100 درصد واقعی
آموزش رایگان کسب درآمد دلاری با بلاگری 100 درصد واقعی
0
0

6 راه جذاب برای کسب درامد از اینستاگرام

466 بازدید
راه های کسب درامد از اینستاگرام
راه های کسب درامد از اینستاگرام

اینستاگرام در اوایل شروع به کار فقط یک برنامه اشتراک گذاری عکس بود. اما در کمتر از هفت سال به بکی از برترین شبکه های اجتماعی دنیا تبدیل شد. این شرکت در دو سال گذشته تعداد کاربرانش را تا 700 میلیون کاربر افزایش داد. رشد این شرکت از آگوست 2016 شروع شد یعنی از زمانی که استوری اینستاگرام شروع به کار کرد.

همچنین اینستاگرام یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی در کشور ماست. همین پر مخاطب بودن باعث شده است راه های زیادی برای کسب درامد از اینستاگرام بوجود بیاید. در این مقاله کارینو آکادمی سعی شده بهترین مواردی که برای کسب درامد از اینستاگرام وجود دارد را بیان کنیم.

1- تبلیغات مستقیم

فروش تبلیغ مستقیم یکی از رایج ترین راه های کسب درامد از اینستاگرام است. به طور حتما پیج هایی را دیده اید که محصولات یا خدمات دیگر پیج ها را در پست هایشان قرار میدهند. به طور معمول در اینستاگرام بابت هر هزار بازدید بین 5 تا 10 هزار تومن هزینه دریافت می شود.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

این عکس که از سایت نشانت برداشته شده است تعرفه تبلیغات در انواع پیج ها را نشان می دهد. اما تعرفه تبلیغات در هر پیج متفاوت است و همچنین طریقه محاسبه کردن هر پیج هم ممکن است متفاوت باشد. به طور مثال بعضی پیج ها ممکن است بر اساس تعداد فالوور تبلیغ کنند اما بعضی پیج ها ممکن است بر اساس نرخ تعامل کاربر با پیج محاسبه کنند.

روش کسب درامد از تبلیغات

همان طور که در بالا اشاره شد بعضی افراد برای تبلیغات به تعداد فالوور شما توجه می کنند اما بعضی دیگر به نرخ تعامل شما با کاربران تان توجه می کنند. در هر صورت اینکه پیجی فعالی داشته باشید و با مخاطبان تان دوست باشید بسیار مهم است.

اما برای اینکه بتوانید تبلیغات دریافت کنید نیاز به جذب فالوور دارید. هر تعداد که فالوور شما بیشتر باشد درصدی که بابت تبلیغات دریافت می کنید بیشتر است.

2- فروش کالا و خدمات

کسب درامد از طریق فروش کالا

یکی از بهترین راه های کسب درامد از اینستاگرام فروش کالا و خدمات است. به طور مثال اگر شما پیجی با هزار فالورر فعال داشته باشید که به محصولات شما علاقه داشته باشند. در هر ماه می توانید حدود 2 تا 6 میلیون درامد داشته باشید. البته باید توجه داشت که نوع خدمات و محصولات روی فروش بسیار تأثیر گذار است. 

به طور مثال پیجی که در زمینه فروش لباس زنانه فعال است فروش بیشتری نسبت پیجی که در زمینه محصولات دارویی فعال است دارد. البته توجه داشته باشید که فضای اینترنت فضایی بسیار بزرگ است و آنچه که مهم است استراتژی فروش است. ممکن است پیجی چیزی بسیار ناچیز و کم مخاطب می فروشد مانند زین اسب اما فروش بسیار بیشتری نسبت به پیج های لباس داشته باشد.

برای فروش کالا نیازی نیست که حتما خودتان محصول را داشته باشید تا بتوانید از فروش کالا درامد داشته باشید. بلکه می توانید با فروش محصولات دیگر پیج ها کسب درامد بسیار بالایی را داشته باشید که اصطلاحا به این کار همکاری در فروش گفته می شود.

در این روش کسب درامد از اینستاگرام تنها کاری که نیاز است انجام دهید بازاریابی است. بنابراین کارهایی مانند ارسال محصول یا تهیه محصول و یا دیگر موارد بر عهده صاحب محصول است.  

3- قرار دادن لینک سایت ها در بیو

کسب درامد از اینستاگرام با لین بیو

تا بحال به لینک هایی که در بیوگرافی پیج ها قرار می گیرد توجه کرده اید. شاید یکی از پر درامد ترین راه های کسب درامد از همین روش ساده باشد. سایت های پیش بینی زیادی هستند که حاضر اند بابت قرار دادن لینک وب سایت شان پول خوبی پرداخت کنند.

همچنین فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که حاضر به پرداخت مبالغ بالایی بابت قرار دادن لینک فروشگاه شان در بیو هستند. برای اینکه بتوانید درامد این فروشگاه ها را بیشتر کنید می توانید در پایین هر پستی که قرار می دهید بنویسید «برای خرید به لینک بیو مراجعه کنید»

شاید از خودتان بپرسید که چرا باید فروش این فروشگاه ها را بیشتر کنید؟!! جواب واضح است اگر این فروشگاه ها از تبلیغات شما راضی باشند باز هم حاضر به پرداخت هزینه بابت تبلیغات به شما هستند. همچنین ممکن است دیگر فروشگاه ها نحوه تبلیغ شما را زیر نظر بگیرند و اگر راضی باشند شاید سفارش قرار دادن لینک در بیو کنند.

اما ممکن است ذهن تان با مشکلی روبرو شود؟!؟! اینکه چطور ممکن است همزمان چند لینک را در بیو قرار دهیم در حالی که فقط قرار دادن لینک ممکن است!؟! برای حل این مشکل می توانید از سایت مانند زیلینک کمک بگیرید. این سایت ها کمک می کنند تا بتوانید چندین لینک را در بیو قرار دهید.

4- تبلیغ شرکت های معتبر

تبلیغ برند های معتبر

یکی از راه های کسب درامد از اینستاگرام که پیج های کمی در این زمینه فعالیت دارد برند سازی حرفه ای است. این شیوه کسب درامد از اینستاگرام که درامد خوبی هم دارد به این صورت است که شما در زمینه محصولی مانند موبایل تولید محتوا جذاب می کنید. پیج خودتان را تبدیل به برند می کنید می کنید و گوشی دیگر شرکت ها را تبلیغ می کنید و کسب درامد می کنید.

به خاطر فضای رقابتی سنگینی که در دنیا حاکم است شرکت های زیادی حاضر به پرداخت هزینه های زیادی هستند. یکی از بهترین راه های تبلیغ برای این شرکت ها از طریق بلاگر هایی است که در زمینه کاری این شرکت ها فعالیت می کنند.

البته همان طور که می دانید اصل در هر کاری صداقت است. به همین خاطر اگر محصولاتی را تبلیغ کنید که از کیفیت خوبی برخوردار نباشند و فقط به فکر مقدار پولی باشید که دریافت می کنید مطمئنا بعد از چند ماه نتیجه ای کاملا عکس می گیرید.

بنابراین برای اینکه همیشه کسب درامد تان از اینستاگرام پایدار باشد فقط به فکر مشتری باشید. با ارائه محصولات خوب و اطلاعات خوب هر روز به تعداد مخاطبان تان اضافه می شود. همچنین هر مقدار که مخاطبان تان از شما راضی تر باشند مقدار تعامل شان هم بیشتر است.

5- کسب درامد از تولید محتوا

تولید محتوا برای اینستاگرام

از دیگر راه های کسب درامد با اینستاگرام تولید محتوا است. تولید محتوا در اینستاگرام اکثرا با ساخت عکس ها و فیلم های جذاب است. بنابراین اگر به این دو حوزه علاقه دارید و یا مهارت دارید مطمئن باشید که درامد بسیار خوبی را می توانید استارت بزنید.

تولید محتوا برای اینستاگرام را هم می توانید با نرم افزار های گوشی انجام دهید و هم با نرم افزارهایی که برای کامپیوتر موجود است. خوشبختانه با پیشرفت علم روز به روز گوشی هایی که تولید می شود پیشرفته تر می شوند. بنابراین تقریبا هر تصویری را که با نرم افزار های کامپیوتر بتوانید بسازید با نرم افزار های گوشی هم می توانید.

اما آنچه که در تولید محتوا مهم است نشان دادن تخصص است. اگر در این زمینه می خواهید فعالیت کنید و درامد خوبی داشته باشید با تخصص و مهارت تان را نشان دهید. بهترین کاری که در این زمینه می توانید انجام دهید راه اندازی پیجی است از نمونه کارها و آموزش های های تولید محتوا.

با این استراتژی علاوه بر این که مهارت و تخصص تان را به اشتراک می گذارید همچنین افراد بسیار زیادی را جذب می کنید. هر چقدر که تعداد فالوور هایی که دارید بیشتر شود مسلما تعداد سفارش ها هم بیشتر می شود.

6- کسب درامد از استوری اینستاگرام

کسب درامد از استوری

همان طور که در شروع مقاله گفتیم اینستاگرام با راه اندازی استوری رشد بسیار سریعی را شروع کرد. این نشان از قدرت و کاربردهای بسیار زیاد استوری دارد.

همان طور که می دانید استوری ها 24 ساعت بیشتر ماندگاری ندارند. بعد از گذشت 24 ساعت، استوری به صورت خودکار پاک می شوند مگر اینکه به هایلات اضافه کنید. بنابراین با توجه به قوانین استوری باید مطالبی را قرار دهید که بیشتر جنبه خبری دارند مانند فروش های ویژه و یا خبر.

البته بازاریابان حرفه ای از استوری برای کارهایی مانند جذب مخاطبان هم استفاده می کنند که تأثیر بسیار زیادی روی مخاطبین دارد. همچنین باعث می شود مقدار تعامل مخاطبان با پیج بیشتر شود.

یکی از بهترین راه های پولسازی استوری اینستاگرام، swipe up یا همان بکش بالا استوری است. این ابزار فقط برای پیج هایی است که بالای ده هزار فالوور دارند اما این ابزار یکی از پولساز ترین ابزارهای دنیا شناخته شده است. شما توسط این ابزار می توانید مخاطبان را به راحتی به سایت های مختلف هدایت کنید و از این طریق فروش زیادی ایجاد کنید.

بنابراین با این توضیحاتی که درباره کسب درامد از اینستاگرام با ابزار استوری داده باید فهمیده باشید که چه رقم بالایی بابت هر استوری گرفته می شود. 

جمع بندی

برای اینکه در هر یک از راه های درامدی که از اینستاگرام گفته شد موفق شوید یکی از ضروری ترین و حرفه ای ترین مهارت ها، محتوا نویسی تبلیغاتی است. با این ابزار خیلی سریع تر می توانید کسب درامد از اینستاگرام داشته باشید و محتوایی که منتشر می کنید اثر گذاری  بیشتری داشته باشد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karinoacademy.ir/?p=4413
اشتراک گذاری:
ali shurgeshti
ali shurgeshti
عاشق راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستم و تمام تلاشم این است که افراد بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد 6 راه جذاب برای کسب درامد از اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

ایده هایی جذاب برای بلاگر شدن

6 ایده جذاب

کتاب رایگان 14 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی