آموزش رایگان کسب درآمد دلاری با بلاگری 100 درصد واقعی
آموزش رایگان کسب درآمد دلاری با بلاگری 100 درصد واقعی
0
0

سند باکس چیست؟+ترفند

367 بازدید
گوگل سند باکس

سند باکس  اصطلاحی است که شاید افرادی که تازه می خواهند سایت تاسیس کنند و کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنند با این اصطلاح آشنا می شوند. سند باکس بر خلاف تفکر اکثر دیجیتال مارکترها برای سایت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی بسیار مفید است و مانند سکوی پرتابی برای کسب و کار ما می باشد.

سند باکس به معنای شن بازی کردن است. سایتی که می خواهد کسب و کار خودش را راه اندازی کند تا چند ماهی  هر کاری با سایتش می تواند انجام دهد و به همین خاطر در نتایج دیده نمی شود. وقتی که از لحاظ تولید محتوا به بلوغ رسید و اعتماد گوگل را جذب کرد گوگل آن را در نتایج نشان می دهد. 

سند باکس گوگل همانند یک فیلتر است که مانع از رشد سریع سایت های تازه تاسیس و یا سایت های اسپم می شود. دوره سند باکس معمولا حدود 1 تا 6 ماه طول می کشد ولی راه کارهایی هست که باعث کاهش این دوره می شود . در پایین روشی را برای شما توضیح می دهیم که باعث می شود هر چه سریع تر این دوره تمام شود و شما به بهترین وجه بتوانید از این دوره استفاده کنید.

چطور بفهمیم که در سند باکس گوگل قرار داریم؟

قرار گرفتن در سند باکس گوگل صد در صد نیست و ممکن بعضی از سایت ها در این جعبه شنی قرار نگیرند. توجه داشته باشید که اگر گوگل تمام سایت شما را ایندکس کرده است ولی در نتایج دیده نمی شوید به احتمال خیلی زیاد هنوز باید شن بازی کنید.

برای اینکه بفهیمد خزنده های گوگل سایت شما را ایندکس کرده اند یا نه می توانید از عملگر site: name domin استفاده کنید. اگر این عملگر را وارد کنید گوگل تمام سایت هایی که توسط خزنده ها ایندکس شده را نمایش می دهد.

چطور از سندباکس گوگل سریع بیرون بیایم؟

گاهی اوقات قرار گرفتن در سندباکس کلافه کننده است ولی راه کارهایی وجود دارد که شما می توانید این زمان را کوتاه تر کنید. یکی از این راه کارها این است که شما قبل از راه اندازی سایت 60 مقاله تولید کنید. هنگامی که این مقالات را تولید کردیدسایت خودتان را راه اندازی کنید و هر روز یک مقاله در زمان معین منتشر کنید.

این کار باعث می شود که شما سریع اعتماد گوگل را جلب کنید و سریع تر نتایج شما در گوگل منتشر شود. بعد از اینکه 60 مقاله را منتشر کردید دوباره از مقاله اول شروع به ویرایش تک تک مقالات از مقاله اول کنید.

چه کارهایی باید انجام دهیم؟

همان طور که در بالا گفته شد یکی از بهترین کارهایی که می توان در این زمان انجام داد این است که از قبل شصت مقاله تولید کنید و هر روز یکی از آن ها را در زمان مشخصی منتشر کنید. اما در این زمان که هنوز بازدید کننده ای ندارید می توانید کارهایی را انجام دهید که شما را سریع تر به اهداف تان برساند. این کارها شامل:

  • روی سئو داخلی مقالات تان تمرکز کنید و آن ها را بهینه سازی کنید
  • سعی کنید مقالاتی که منتشر میکنید بالای هزار کلمه باشد
  • به هیچ عنوان در این زمان لینک سازی خارجی انجام ندهید
  • در وبلاگ هایی با آتوریتی بالا وبلاگ نویسی کنید تا بعد از سندباکس سریع تر بتوانید رشد کنید.
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://karinoacademy.ir/?p=1436
اشتراک گذاری:
ali shurgeshti
ali shurgeshti
عاشق راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستم و تمام تلاشم این است که افراد بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سند باکس چیست؟+ترفند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

ایده هایی جذاب برای بلاگر شدن

6 ایده جذاب

کتاب رایگان 14 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی