در این مقاله از سایت کارینو آکادمی قصد داریم در مورد فرق convert plug با convert pro صحبت کنیم.

convert plug چند سالی است که برای افزایش نرخ تبدیل سایت وارد بازار شده. خوشبختانه این افزونه آنقدر خوب کارکرده که افراد زیادی را شیفته خود کرده است.

این افزونه بخاطر سهولت استفاده و قیمت پایین آن یک انتخاب معقول و منطقی را برای صاحبان مشاغل و بازاریابان رقم زده است. این پایان کار نبود و با پیشنهادات و ایده های بازاریابان برتر، آن ها را جمع آوری کردیم و یک افزونه جدید به نام convert pro ظاهر شدیم. در این افزونه روی چندین مورد تمرکز شده تا پلاگین بهتری با آزادی طراحی پیشرفته، تکنیک های تبدیل پیشرفته، ادغام نامه های ایمیل و موارد دیگر ایجاد شود. 

تفاوت های convert plug با convert pro

سفارشی شدن drag and drop

Drag-and-Drop-Customizer

برای همه افرادی که ویرایشگر ساده تری نسبت به convert plug میخواستند، این ویژگی در convert pro محقق شد. شما با کشیدن و رها کردن امکانات مختلف می توانید خلاقیت بیشتری را بکار بگیرید و گزینه های زیادی را به پاپ آپ خود اضافه کنید.

قرار دادن چندین دکمه روی پنجره

یکی از دیگر فرق های convert plug با convert pro این است که در کانورت پلاگ شما نمی توانستید چند دکمه روی پنجره خود ایجاد کنید. اما در کانورت پرو شما به راحتی می توانید چندین دکمه مانند تایید سن، بله و خیر، دانلود و … ایجاد کنید.

فرم های انتخاب چند مرحله ای

فرم های انتخاب چند مرحله ای یا فرم های تعاملی نقش مهمی در جذب مخاطبان شما و نگه داشتن آن ها دارند. شما در convert pro  می توانید چندین فرم انتخابی ایجاد کنید که می توانند یکی پس از دیگری ظاهر شوند.

دکمه های متنوع

پس زمینه متنوع

از دیگر تفاوت های convert plug با convert pro این است که شما در کانورت پرو می توانید دکمه های رادیویی متفاوتی طراحی کنید و بوسیله این دکمه ها پرسشنامه یا مسابقه ایجاد کنید که باعث بیشتر درگیر شدن مخاطبان شما می شود و پاپ آپ شما را یک فرم ساده نمی بینند.

تست A/B پیشرفته

convert plug به شما امکان آزمایش A/B را بین انواع همان ماژول می داد. این بدان معنا بود است که شما مجبور به ایجاد یک نوع از پنجره معین و مقایسه بین آندو بودید. در مورد infobars و اسلاید های باز شو هم همین اتفاق می افتاد. اما convert pro به شما این امکان را می دهد که از هر طراحی با هر طرح دیگری که ایجاد کرده اید، تست A/B را آزمایش کنید. در این نسخه جدید می توانید یک پنجره معین را با یک infobar، یک صفحه نمایش اسلاید یا هر نوع طراحی تصادفی که دارید مقایسه کنید.

اتصال پیشرفته سرویس ایمیل ها

convert plus با 28 سرویس بازاریابی ایمیلی متصل می شود. convert pro هم  همین کار را انجام می دهد اما با روشی متفاوت تر و پیشرفته تر. convert plug  به شما امکان می دهد با لیست تان به تمام سرویس دهندگان ایمیل متصل شوید. convert pro شما را یک قدم به جلو می برد و اتصال با بخش های لیست و بر چسب ها را در یک بستری بهتر آسانتر می کند. 

ویرایش نمای موبایل

ویرایش نمای موبایل

تمام پاپ هایی که با convert pro و convert plug طراحی می کنید 100% در صفحه های کوچک تر مثل موبایل پاسخگو است.

با این حال تعدادی از کاربران می خواهند کنترل کنند که چگونه پاپ آپی روی موبایل ظاهر می شود. در convert proo این امکان برای افراد فراهم شده تا کنترل کنند که چگونه پاپ روی موبایل ظاهر می شود و اگر مشکلی وجود داشت آن را ویرایش کنند.

هدفگذاری پیشرفته

convert plug  دارای چندین محرکک و فیلتر است که به شما امکان می دهد در زمان مناسب مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید. این ویژگی زمانی مناسب است که بخواهید یک زمان خاص را داشته باشید که می خواهید یک پنجره یا پیامی را نشان دهید. 

با این وجود اگر بخواهید باعث ایجاد محرک ها و فیلتر ها شوید تا یک الگوی سفارشی برای ایجاد رفتار کابر و نمایش یک پیام ایجاد کنید بهتر است از convert pro استفاده کنید. به طور مثال وقتی کاربر قصد دارد صفحه را ترک کند پیامی نشان می دهید( اما تنها پس از گذراندن حدود 60 ثانیه در صفحه).

convert pro یک ویژگی به نام هدفگذاری پیشرفته دارد که به شما امکان می دهد گزینه های هدفمند پیشرفته تری اضافه کنید که به شما امکان می دهد پیام های بهتری را در زمان مناسب ایجاد کنید.

تجزیه و تحلیل و پیگیری عملکرد

google Analytics قابل اعتماد ترین ابزار بازاریابی است که برای پیگیری عملکرد کاربران در وب سایت استفاده می شود. در convert pro ضمن تمرکز روی خواسته های اصلی بازار، ادغام convert pro با google analytics راحت تر شده. تمام جزئیات ردیابی شما به صورت یک پارچه سیستم آنالیز شما منتقل می شود.

تکنیک های تبدیل پیشرفته

اگر از دید بازاریاب فکر کنید، موارد زیادی وجود دارد که روی تبدیل تأثیر می گذارد. این شامل ترکیب رنگ ها، متن، فونت و اندازه قلم، پیام اصلی، تصاویر و …می شود. convert pro به شما این امکان را می دهد تا هر آنچه را که می خواهید تغییر دهید.

سرعت و عملکرد

با توجه به ساختار convert pro سرعت و عملکرد آن نسبت به convert plug بسیار بهتر و سریع تر است. 

نتیجه گیری

در این مقاله سعی شد فرق های اصلی convert pro و convert plug ذکر شود. اگر قصد تبدیل فوق العاده ای برای سایت خود در نظر دارید حتما از این افزونه جذاب استفاده کنید. برای خرید افزونه convert proمی توانید به سایت ژاکت مراجعه کنید

منبع: convert pro