رتبه الکسا

هر کسی که مدیر سایت است آرزو دارد که که رتبه سایتش تک رقمی شود. این کار فقط با کاهش رتبه الکسا سایت ممکن است. الکسا سیستمی است که برای رتبه بندی سایت ها در سرتاسر دنیا بکار می رود. این سیستم رتبه بندی سایت ها توسط شرکت آمازون پیاده سازی شده است.

برای اینکه بتوانید رتبه سایت تان را کاهش دهید و آن بهبود بدهید توصیه می کنم حتما ادامه مقاله را مطالعه کنید.

عوامل تأثیر گذار روی الکسا

عواملی در بهبود الکسا تأثیر گذار هستند که اگر بتوانید در افزایش هر کدام از موارد زیر موفق عمل کنید می توانید تأثیر بسزایی در کاهش رتبه الکسا مشاهده کنید. عواملی مانند:

میزان بازدید کننده های شما

میزان ماندگاری بازدید کنندگان در سایت

میانگین بازدید صفحه هر کاربر در سایت

نرخ بانس ریت یا نرخ پرش سایت شما

فواید کاهش رتبه الکسا

کاهش رتبه الکسا باعث می شود که رتبه شما در بین دیگر سایت ها مشخص شود. همین مورد باعث می شود که شما هر چقدر رتبه تان کمتر باشد بازدید کننده بیشتری دریافت کنید و اعتبار سایت تان بیشتر شود. وقتی هم که اعتبار سایت تان بالا رفت تبلیغاتی که دریافت می کنید بسیار بیشتر خواهد بود.

چطور رتبه الکسا سایت را کاهش دهیم؟

1.محتوای خوب بنویسید

سعی کنید تمام محتوایی که در سایت تان منتشر می کنید مطالب خوبی باشد. محتوا از مهم ترین نکاتی است که هر کسب و کار باید رعایت کند و محتوای خوبی ارائه دهد. اگر محتوایی که تولید می کنید بالای هزار کلمه باشد و نکات مربوط به سئو را هم رعایت کرده باشید تأثیر بسزایی در رتبه شما می تواند داشته باشد.

2. نصب تولبار الکسا

یکی از مواردی که تأثیر بالایی در کاهش رتبه الکسا دارد نصب تولبار الکسا هست. با نصب تولبار، سیستم الکسا نظارت دقیق تری می تواند روی روند عملکرد سایت شما داشته باشد. این کار باعث آنالیز بهتر می شود در نتیجه اگر عملکرد شما خوب باشد رتبه خوبی می توانید دریافت کنید.

3. افزایش سرعت سایت

سرعت سایت خود را افزایش دهید تا افراد راحت تر وارد سایت شما شوند. اگر سرعت لود سایت تان پایین باشد کاربر کلافه می شود و در نتیجه از ورود به سایت تان منصرف میشود. این کار باعث می شود که نرخ پرش شما افزایش پیدا کند و در نتیجه از رتبه سایت تان بکاهد.

4. به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

همیشه مطالبی را که می نویسید در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بگذارید. این کار علاوه بر اینکه باعث می شود مطالب سایت شما را دیگران بخوانند و با سایت شما آشنا شوند همچنین باعث می شود که رتبه الکسا سایت تان کاهش پیدا کند. 

امتیاز شما به مقاله:

این مطالب را هم بخوانید

اگر سوالی دارید ، تیم ما آماده پاسخگویی به شماست

هنوز دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کتابی فوق العاده برای راه اندازی کسب و کار

دو راه صد در صد تضمینی برای راه اندازی

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

 

نه، ممنونم! هیچ احتیاجی به راه اندازی کسب و کار ندارم