راه های کسب درآمد از گوشی بسیار زیاد است. به لطف پیشرفت روز افزون تکنولوژی گوشی ها روز به روز از امکانات بیشتری برخوردار می شوند و کسب درامد با آن ها راحت تر می شود. برای اینکه بتوانید از گوشی که در دست دارید کسب درامد کنید راه های زیادی وجود دارد اما باید ببینید که علاقه و مهارت آن را دارید یا نه.

کسب درامد با گوشی در ایران بسیار راحت است و حتی اگر بخواهید می توانید از گوشی که در دست دارید کسب درامد دلاری با گوشی داشته باشید. در این مقاله سعی شده که بهترین را کسب درامد با گوشی را بیان کنیم.

کسب درامد با گوشی با محتوای صوتی

هر گوشی یک میکروفن دارد که با آن می توانید صدای خودتان را ضبط کنید. برای اینکه بتوانید با گوشی از محتوای صوتی کسب درامد کنید می توانید تخصص تان را به اشتراک بگذارید. همچنین یکی دیگر از روش ها کسب درامد با محتوای صوتی این است که کتاب هایی را که می خوانید به صورت صوتی تبدیل کنید.

  • شما می توانید کتاب های موفقیت و یا روانشناسی یا بازاریابی و دیگر کتاب ها را به صورت صوتی تبدیل کنید و در سایت ها منتشر کنید. از سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارد می تواند به شنوتو اشاره کرد.
  • می توانید با تولید پادکست های جذاب، اسپانسر جذب کنید و تبلیغ کنید. البته برای اینکه شرکت ها، اسپانسری را قبول کنند شما حداقل باید 1500 مخاطب داشته باشید. برای جذب مخاطب می توانید در پلتفرم های اشتراک گذاری پادکسب مثل شنوتو یا ناملیک عضو شوید.

کسب درامد با گوشی با ایجاد کانال در شبکه های اشتراک ویدئو

یکی از راه های کسب درامد از گوشی، فعالیت در شبکه های اشتراک ویدئو است. شبکه های اشتراک ویدئوی زیادی وجود دارد ولی دو تا از بهترین آنها آپارت و یوتیوب است. شما می توانید برای کسب درامد از گوشی از این شبکه ها بازدید کننده جذب کنید و بازای هر دقیقه مبلغی را دریافت کنید. 

شما بوسیله این روش کسب درامد می توانید کسب درامد دلار با گوشی داشته باشید. و اگر تمرکزتان را روی ویدئو های جذاب، چه آموزشی و چه سرگرمی درامد قابل توجهی می توانید بدست آورید.

کسب درامد با گوشی از طریق عکاسی

از دیگر روش های کسب درامد با گوشی عکاسی است. اگر گوشی هوشمند شما دوریین خوبی دارد و یا در عکاسی خوب عمل می کنید می توانید از این راه کسب درامد کنید. شما می توانید در سایت هایی مانند شاتر استوک و گتی عضو شوید. این سایت ها اگر چه خارجی است ولی شما می توانید با این شرکت ها کار کنید.

کسب درامد با گوشی از طریق همکاری در فروش

شما می توانید با گوشی که در دست دارید یکی از پر سود ترین شغل ها را داشته باشید. همکاری در فروش یکی از بهترین کسب و کار هاست که اصلا نیاز به سرمایه اولیه ندارید. حتی شرکت های بزرگی مانند دیجی کالا هم همکاری در فروش انجام می دهند. شما برای شروع این کار می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام عضو شوید و از طریق تبلیغ محصولات تان به درامد از گوشی برسید.

کسب درامد با پشتیبانی مشتری

یکی از کسب و کار هایی که سریع می توانید برای خود فراهم کنید پشتیبانی مشتری است. شرکت هایی هستند که برای پشتیبانی محصولات و خدمات خود نیاز به پشتیبان دارند. البته بعضی از این شرکت ها شرایط مخصوص به خود را دارند مثلا اگر شرکت طراحی سایت باشد ممکن است یکی ازشرایطش تسلط به وردپرس باشد.

بعضی شرکت ها پشتیبان به صورت صوتی می خواهند و بعضی شرکت ها پشتیبان با جواب دادن تیکت ها می خواهند. شما می توانید در سایت به جست و جو بپردازید و تک تک آن ها را بررسی کنید. معمولا این گونه آگهی ها در قسمت همکاری با ما یا استخدام قرار دارد.

کسب درامد با مشاوره

یکی از راه های کسب درامد با موبایل مشاوره دادن است. البته این شغل نیاز به تخصص و یا تجربه دارد. شما می توانید در هر آنچه که تخصص دارید و فکر می کنید که از طریق این تخصص می توانید به افراد کمک کنید، می توانید مشاوره بدهید. شما می توانید با گوشی که در دست دارید عضو شبکه های اجتماعی شوید و تخصص تان را معرفی کنید و کسب درامد کنید.

کسب درامد با گوشی از بلاگری

یکی از کسب و کارهایی که بسیار در اینستاگرام رونق پیدا کرده است بلاگری است. بلاگری از درامد بسیار بالایی برخوردار است و شما در هر چیزی که فکر کنید می توانید بلاگر شوید. بلاگری به نوعی تولید محتوا گفته می شود که بیشتر در اینستاگرام مرسوم است و افراد بلاگر اکثرا در اینستاگرام فعالیت دارند.

شما می توانید با خرید و فروش وسایل دست دوم به درامد برسید. برای اینکه در این کار موفق شوید شما نیاز به تسلط کامل به موارد فنی وسیله ای که می خرید دارید. اگر کالایی را که می خرید خراب باشد نه تنها سودی نصیب تان نمی شود بلکه ضرر هم می کنید. برای خرید و فروش هم می توانید به سایت هایی مانند دیوار و شیپور مراجعه کنید و از گوشی تان کسب درامد کنید.

بورس

یکی از بهترین کارهایی که برای کسب درامد با گوشی تان می توانید انجام دهید انجام معاملات در بورس است. برای اینکه بتوانید در بورس خرید و فروش کنید اصلا نیاز به پول های کلان ندارید. شما می توانید از صد هزار تومن به بالا سهم بخرید و کسب درامد کنید. البته برای اینکه بدانید چه شرکت هایی را بخرید باید کسب اطلاعات کنید. 

یکی از بهترین سرمایه گذاری ها برای افراد، ثبت نام در عرضه اولیه ها است . معمولا اکثر عرضه اولیه ها قابلیت اینکه پول شما را دو برابر کنند دارند. همچنین  عرضه اولیه هایی بوده سهم را به چهار برابر افزایش داده. پس توصیه می کنم چه کسب و کار دیگری می خواهید راه اندازی کنید و چه نمی خواهید حتما در بورس ثبت نام کنید.

تولید محتوا

شاید فکر کنید که تولید محتوا فقط با لپ تاپ ممکن است اما باید بگویم که کاملا اشتباه فکر می کنید. شما می توانید با گوشی که در دست دارید، برای دیگران محتوای تصویری یا ویدئویی یا صوتی درست کنید و کسب درامد کنید. نرم افزار های بسیار خوبی مانند pics art و inshot بیشتر نیاز های شما را می توانند رفع کنند.