این روز ها که ویروس کرونا همه دنیا رو گرفته و اکثر کسب و کارها مختل شده تصمیم گرفتیم که بهترین راه کسب درامد با وجود کرونا رو بیان کنیم. این راه کسب درامد هم می تونه موقتی باشه و هم می تونه به عنوان شغل اصلی تون باشه. پس اصلا نگران نباشید و کسب درامد تون رو از همین امروز شروع کنید.

کسب درامد واسه آدمای متخصص

منظور از متخصص این نیست که حتما سال ها درس خونده باشید و کلی کتاب مطالعه کرده باشین. منظور از متخصص این هستش که شما یک مهارت و تخصصی رو یاد داشته باشید. حالا ممکنه شما چند سال دانشگاه درس خونده باشید و تو رشته خودتون متخصص باشید. ممکنه هم که درس نخونده باشید ولی مهارتی مثل مکانیکی یا طراحی سایت و … یاد داشته باشید.

کسب درامد با وجود کرونا از طریق آموزش

شما براحتی می تونید از طریق آموزش دادن تخصص تون کسب درامد داشته باشید. در اینجا به دو مورد از پول ساز ترین آن ها اشاره می کنیم.

  • تولید محصول آموزشی

شما می توانید محصولی آموزشی از حرفه ای که دارید ر تهیه و تولید کنید و کسب درامد کنید. برای سریع به درامد رسیدن می توانید محصول تان را در سایت هایی مثل فرانش یا مو به مو منتشر کنید. این سایت ها بدلیل بازدید کننده بالایی که دارند سریع می توانند شما را به درامد های خوبی برسانند.

  • کسب درامد از طریق وبینار

راه دیگر کسب درامد با وجود کرونا از طریق وبینار است. وبینار به آموزش های آنلاینی که از طریق اینترنت به افراد داده می شود گفته می شود. شما می توانید در سایت هایی مثل ایوند و ایسمینار ثبت نام کنید و به مخاطبان خود آمورش دهید.

کسب درآمد برای افراد غیر متخصص

اگر شما شرایط بالا را برای کسب درامد ندارید می توانید از راه های دیگر استفاده کنید. این راه کاری که ارائه می شود اصلا نیاز به تخصص ندارد و شما از همین امروز می توانید کسب و کارتان را شروع کنید.

کسب درامد با همکاری در فروش

از دیگر موارد کسب درامد با وجود کرونا، همکاری در فروش است. این کسب و کار یکی از بهترین کسب و کارهایی است که می توانید از همین الان شروع کنید و درامد داشته باشید.

  • کسب درامد از همکاری در فروش با شبکه های اجتماعی

شما می توانید در شبکه های اجتماعی بازاریابی کنید و درامد کسب کنید. شبکه هایی مثل تلگرام و اینستاگرام در میان افراد محبوبیت بسیار زیادی دارد و فرصت بسیار خوبی است برای کسب درامد اینترنتی. نکته ای که هست اینکه رشد شما در اینستاگرام بسیار سریع تر از دیگر شبکه ها هست و شما سریع تر می توانید اجناس دیگران را بفروشید.

  • کسب درامد از همکاری در فروش از طریق سایت

اگر می خواهید همکاری در فروش را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کنید حتما کسب و کارتان را در وب سایت ها ایجاد کنید. چون مالک اصلی سایت خود شما هستید ولی شبکه های اجتماعی نه و ممکن است بعد چند وقت کلا شبکه اجتماعی تان از دسترس خارج شود.